Zachód słońca - Marta Kochanek-Zbroja - 2021

Marta Kochanek-Zbroja
Zachód słońca, 2021

Nr katalogowy: 33
technika własna, kolaż, 38,5 x 28,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: M. KOCHANEK-ZBROJA 2021
Cena wywoławcza
500 zł
Estymacja
1 500 - 2 000 zł
500 zł

Ukończyła Wydział Malarstwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w 2004 roku. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. Leona Tarasewicza. O swojej twórczości pisze: „W obrazach dużą rolę odgrywają kolor i kreska, którymi posługuję się w oparciu o kolorowanki znane mi z dzieciństwa”.