Jakub Słomkowski
Bez tytułu (Ćma) z cyklu Indian Slava, 2019
Nr katalogowy: 25
olej, płótno, 180 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jslomkowski 2019 / „INDIAN SLAVA” / (ĆMA)
Cena wywoławcza
10 000 zł
Estymacja
18 000 - 22 000 zł ●
15 000 zł