Klucz do istoty bieli - Janusz Rafał Głowacki - 2018

Janusz Rafał Głowacki
Klucz do istoty bieli, 2018

Nr katalogowy: 15
olej, płótno, 3 części, każda 50 x 50 cm
Estymacja
15.000 - 20.000 zł
13 000 zł

Profesor nadzwyczajny w częstochowskiej akademii im. Jana Długosza. Prowadzi Pracownię dyplomową Malarską. W latach 1978 - 81 studiował Architekturę Wnętrz w krakowskiej ASP. Od 1981 do 1985r. studiował Grafikę Warsztatową na tej uczelni. Dyplom obronił w pracowni prof. Andrzeja Pietscha. Zorganizował 30 wystaw indywidualnych i brał udział w 150 wystawach zbiorowych. Uczestniczył w wielu konkursach krajowych i międzynarodowych.