Kompozycja abstrakcyjna - Przypisywany Lech Kunka  lub Bolesław Hochlinger

Przypisywany Lech Kunka lub Bolesław Hochlinger
Kompozycja abstrakcyjna

Nr katalogowy: 20
olej, płótno, 72 x 66 cm
Praca pochodzi z kolekcji rodziny Hansenów
Autor nieznany, przypisywany: Lech Kunka lub Bolesław Hochlinger.
Estymacja
10.000 - 15.000 zł
12 000 zł