Koń - Rafał Olbiński - 2017

Rafał Olbiński
Koń, 2017

Nr katalogowy: 7
akryl, płótno, 52,5 x 42 cm
sygnowany p.d.: Olbiński
Estymacja
20.000 - 25.000 zł
24 000 zł