Zaria Mielińska
Le cochon, 2021
Nr katalogowy: 30
akryl, pastel, papier, 42 x 52,5 cm
sygnowany w polu kompozycji ZM; sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: MZ/ZARIA MIELIŃKSA/2021/LE COCHON
Cena wywoławcza
1 000 zł
Estymacja
2 500 - 3 500 zł
1 100 zł