Lustro - Tomasz Sętowski

Tomasz Sętowski
Lustro

Nr katalogowy: 33
brąz, 13 x 13,5 x 41,5 cm
sygnowany u podstawy: Sętowski
Estymacja
6.000 - 8.000 zł
5 000 zł

Polski plastyk, absolwent częstochowskiej WSP.

Jest zaliczany do twórców nurtu zwanego "realizmem magicznym". Maluje tradycyjną metodą olej na płótnie. W ostatnich latach prezentował jednak także grafiki powstałe w oparciu o obrazy olejne.  Ponadto prezentuje wykonywane okazjonalnie rzeźby. W Częstochowie otworzył autorską galerię Muzeum Wyobraźni.

Jego prace prezentowane są na licznych wystawach w kraju i za granicą.