Malwina Nahorny
Maszynka radości, 2023
Nr katalogowy: 23
akwarela, ecolina, papier, 29 x 41 cm
sygnowany i datowany p.d.: Malwina Nahorny '23; sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Malwina Nahorny '23/”Maszynka radości”/akwarela+ecolina/41 x 29 cm
Cena wywoławcza
3 500 zł
Estymacja
4 500 - 5 500 zł