Krystiana Robb-Narbutt
Miejsce kultu, 1994
Nr katalogowy: 43
technika mieszana na papierze, 12,2 x 16,8 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: „miejsce kultu” rys. 1993/94 Katarzyna Robb-Narbutt
Cena wywoławcza
1 000 zł
Estymacja
1 500 - 2 000 zł ●
2 200 zł