Modelka - Leszek Żegalski - 1998

Leszek Żegalski
Modelka, 1998

Nr katalogowy: 32
olej na plandece 232 x 102 cm
sygnowany i datowany l.g.: ŻEGALSKI 1998
Estymacja
10.000 - 15.000 PLN
14 000 PLN