Pejzaż 16/86 - Rajmund Ziemski - 1986

Rajmund Ziemski
Pejzaż 16/86, 1986

Nr katalogowy: 8
olej, płótno, 110 x 45 cm
sygnowany l.d.: RAJMUND ZIEMSKI 86. na odwrociu: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 16/86 / 110 X 45
Estymacja
15.000 - 20.000 zł
16 000 zł