Rafał Olbiński
Pensées pas très polies, 2020

Nr katalogowy: 27
olej i akryl na płótnie, 37 x 58 cm
sygnowany l.d.: Olbinski
Cena wywoławcza
50 000 zł
Estymacja
70 000 - 90 000 zł ●
56 000 zł