Janina Kraupe-Świderska
Poemat, 1967
Nr katalogowy: 21
akwarela, papier, 31 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza
1 000 zł
Estymacja
1 500 - 2 000 zł ●
1 400 zł