Magdalena Abakanowicz
MAG. A z cyklu Anonimowe portrety, 2006
Nr katalogowy: 11
brąz, 63 x 19,5 x 19,2 cm
rzeźba unikatowa sygnowana i datowana na podstawie monogram MA/MAG. A 2006
autentyczność potwierdzona przez Fundację Marty Magdaleny Abakanowicz Kosmowskiej i Jana Kosmowskiego
pochodzenie: Tepper Gallery, Nowy Jork; kolekcja prywatna, Nowy Jork; kolekcja prywatna, Warszawa
Cena wywoławcza
50 000 zł
Estymacja
60 000 - 100 000 zł ●
110 000 zł