Ruda - Jarosław Puczel - 2017

Jarosław Puczel
Ruda, 2017

Nr katalogowy: 33
akryl, płótno, 100 x 130 cm
sygnowany p.d.: Puczel
wystawiany: Jarosław Puczel. Nienawiązane związki, Galeria Milano, Warszawa, 2017
Estymacja
8 000 - 12 000 zł
10 000 zł

Ukończył studia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach Twórczych Warsztatów Filmowych Ośrodka Kultury Ochoty w Warszawie zajmował się teorią i praktyką filmową. Obecnie mieszka i pracuje w Olsztynie. Tematem jego prac są relacje międzyludzkie, często intymne. Tym co interesuje artystę najbardziej to napięcie, które rozgrywa się między dwojgiem ludzi. Puczel wystawiał m.in. w Nowym Jorku, Miami, Bazylei i Warszawie.