Skala Reaumure'a - Zbigniew Gorlak - 1995

Zbigniew Gorlak
Skala Reaumure'a, 1995

Nr katalogowy: 25
litografia, papier, 66,5 x 53 cm (zadruk)
ed. 13/16 sygnowany, datowany i opisany p.d.: Skala Reaumura °R / litografia 13/16 / Zgorlak '95
Cena wywoławcza
1 500 zł
Estymacja
2 500 - 4000 zł ●

Absolwent PWSSP w Gdańsku. Dyplom uzyskał w 1979 r. w Pracowni Malarstwa prof. Władysława Jackiewicza. Od 2002 prodziekan Wydziału Malarstwa i Grafiki na macierzystej uczelni. Brał udział z licznych wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i zagranicą. W 2003 roku jego obraz „Wilczyca” zdobył główną nagrodę pisma Art&Business za „Najlepszy Obraz Roku 2002”.