Malwina Nahorny
Wyparte z cyklu Subtelności, 2021
Nr katalogowy: 28
akwarela, papier, 93 x 65 cm
sygnowana, datowana i opisana u dołu: Wyparte · seria Subtelności · akwarela na papierze Malwina Nahorny 2021
Cena wywoławcza
5 500 zł
Estymacja
7 000 - 9 000 zł