Wyścig ósemek - Grzegorz Śmigielski - 2019

Grzegorz Śmigielski
Wyścig ósemek, 2019

Nr katalogowy: 50
olej, płótno, 60 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: G. ŚMIGIELSKI 2019, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: GRZEGORZ / ŚMIGIELSKI / 2018 / styczeń / /lipiec 2019 / „Wyścig ósemek"
Estymacja
3 500 - 5 500 zł

Malarz i rysownik. Studiował w PWSSP w Poznaniu na Wydziale Grafiki i w warszawskiej ASP na Wydziale Malarstwa w pracowniach profesorów Jacka Sienickiego, Ludwika Maciąga i Haliny Chrostowskiej. Dyplom uzyskał w 1986 roku. Pracował jako asystent w pracowni rysunku adiunkta Huberta Borysa na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie.