Jakub Słomkowski
Wyspa doktora M. z cyklu Space debris, 2020
Nr katalogowy: 31
kolaż, technika mieszana, papier, 24,5 x 22,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: „WYSPA DR. M.” Z CYKLU / SPACE DEBRIS / JSłomkowski 2020
wystawiany: Space debris, ArtWalk, czerwiec-wrzesień 2020
Cena wywoławcza
2 000 zł
Estymacja
3 000 - 4 000 zł ●
2 600 zł