Jan Berdyszak
Z cyklu Reszty reszt, 2014

Nr katalogowy: 22
akryl, płótno, płyta, 40,7 x 69,7 cm (kształt nieregularny)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: VA / RESZRTY RESZT 83 AKRYL / JAN / BER/ DYSZ/ AK / 20 / 14 / 210 / MAD / 40,7 X 69,7 cm na odwrociu pieczęć z Galerii Muzalewska w Poznaniu oraz pieczęć Dzieła sztuki i antyki BAX w Lubin
pochodzenie: kolekcja prywatna, Lubin
Cena wywoławcza
15 000 zł
Estymacja
20 000 - 25 000 zł ●