Jan Berdyszak
Belka, 1989

Nr katalogowy: 17
technika mieszana, karton, 29,5 x 47,5  cm (kształt nieregularny)
sygnowany, datowany l.d.: JAN / BER / DYSZ / AK / 19 / 89; opisany i datowany na odwrociu: Belka / 1989
pochodzenie: kolekcja prywatna, Lubin
Cena wywoławcza
10 000 zł
Estymacja
15 000 - 20 000 zł ●
10 000 zł