Marcin Jedlikowski
Bez tytułu, 2021

Nr katalogowy: 10
olej, blacha, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: MJedlikowski/17.05.2021 r
Cena wywoławcza
4 000 zł
Estymacja
6 000 - 8 000 zł

Marcin Jedlikowski (ur. 1985) –  ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa (2005 – 2010). Dyplom uzyskał w pracowni prof. Leszka Misiaka. Był członkiem grupy artystycznej STRUPEK (2008 – 2011) oraz jest do tej pory członkiem Stowarzyszenia Kulturotwórczego “Nie z tej Bajki” (od 2007).

Mieszka i pracuje w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wystawy indywidualne :
2018 - „ Love Love Love” Galeria Aristoi Kraków
2016 - „TUMULTUM„ BWA Ostrowiec”, Ostrowiec Św.

Wystawy zbiorowe :
2021 - I Biennale Malarstwa „Lubelska Wiosna” Centrum Spotkania Kultur, Lublin
2015 - „Walter Koschatzky”, wystawa pokonkursowa, mumok Wiedeń
2015 - „XX lat BWA Ostrowiec”, Ostrowiec Św.

2011 - „Interdyscyplinum Mobile”, BWA Ostrowiec, Ostrowiec Św.
2011 - ”Hangart”, Klima Bochenska Gallery, Warszawa
2009 - Hejnał Expedition Art Festival, Mińsk