Kamila Kraus
Coherence, 2018
Nr katalogowy: 18
akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygnowany u dołu: Kraus; sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Kamila/Kraus/'COHERENCE'/2018/'KOHERENCJA'/Kamila Kraus
Cena wywoławcza
6 000 zł
Estymacja
9 000 - 12 000 zł