Kompozycja
Nr katalogowy: 6
inkografia, 60 x 50 cm (zadruk)
inkografia wykonana w 2016 r., sygnowany, datowany i opisany u dołu: Reprodukcja obrazu Kompozycja z 1958 r. 20/20 S. Fijałkowski / Inkografia
Cena wywoławcza
8 000 zł
Estymacja
15 000 - 20 000 zł ●
14 000 zł