Zaria Mielińska
La Tortue, 2022

Nr katalogowy: 29
akryl, płótno, 60 x 73 cm
sygnowany p.d.: MZ; sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: „LA TORTUE” MZ/ZARIA/MIELIŃSKA/2022
Cena wywoławcza
1 200 zł
Estymacja
2 000 - 3 000 zł
1 200 zł

Zaria Mielińska - absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Warszawie oraz Wydziału Tkaniny ASP w Łodzi. Na co dzień pracuje jako grafik przy scenografii filmowej oraz w reklamie; jest członkinią łódzko-warszawskiego kolektywu tekstylno-artystycznego „Szmat Skład”. W wolnych chwilach składa książki, jeździ na rowerze, czyta o zrównoważonym designie, adoptuje rośliny i rejestruje nieznajomych oraz zwierzęta za pomocą rysunku. Mieszka w Warszawie.