Zaria Mielińska
La Tortue, 2022
Nr katalogowy: 29
akryl, płótno, 60 x 73 cm
sygnowany p.d.: MZ; sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: „LA TORTUE” MZ/ZARIA/MIELIŃSKA/2022
Cena wywoławcza
1 200 zł
Estymacja
2 000 - 3 000 zł
1 200 zł