Morski anioł, 1965
Nr katalogowy: 8
ołówek na papierze, 42 x 29,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 21 VII 65 S. Fijałkowski / Morski Anioł 6e/65
wystawiany: Muzeum Narodowe w Poznaniu, 2003; Muzeum Narodowe we Wrocławiu, 2003
reprodukowany: Stanisław Fijałkowski A Young Man Plans a Voyage [katalog wystawy indywidualnej], Green Point Projects, Nowy Jork, Warszawa 2017, 75 s.
Estymacja
5 000 - 7 000 zł
6 000 zł