Mirosław Bałka
Teka Crossroads in A., 2006
Nr katalogowy: 15
litografia, papier, 56 x 76 cm (wymiary każdej pracy)
4 prace sygnowane i opisane u dołu każdej pracy l.d.: 69/80 i p.d.: MBałka ed. 69/80
Cena wywoławcza
21 000 zł
Estymacja
30 000 – 35 000 zł zł ●
23 000 zł