Rafał Patejuk
Upadłem, 2021
Nr katalogowy: 24
olej, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: PA/TE/JUK/'21 sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Rafał Patejuk/”Upadłem”/Olej, płótno/60x60
Cena wywoławcza
1 200 zł
Estymacja
3 000 - 4 000 zł
6 000 zł