Jerzy Nowosielski
Wnętrze kościoła. Widok na organy, 1958

Nr katalogowy: 9
ołówek, tusz, akwarela, papier, 28 x 20,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: J.N. 58.
Praca posiada atest Fundacji Nowosielskich potwierdzający autentyczność dzieła
Cena wywoławcza
5 500 zł
Estymacja
8 000 - 10 000 zł ●
6 000 zł