Nadchodzące aukcje

Aukcja Dzieł Sztuki ONLINE

Aukcja Dzieł Sztuki ONLINE

Aukcja Dzieł Sztuki ONLINE
1 czerwca - 15 czerwca 2020
Zakończenie aukcji: 15 czerwca 2020 (poniedziałek) godz. 21.00

Wystawa przedaukcyjna:
Piękna Gallery ul. Emilii Plater 10 w Warszawie
Godziny otwarcia: pon. - pt.: 11.00 - 19.00

Zgromadziliśmy 30 prac wybitnych polskich artystów w tym Stanisława Fijałkowskiego, Władysława Hasiora, Jana Tarasina, Leona Tarasewicza, Stefana Krygiera, Eugeniusza Markowskiego czy Nikifora Krynickiego. Ofertę urozmaicają dzieła młodych artystów takich jak Jakub Słomkowski, Seweryn Charyton i Jarosław Puczel.

Licytować można przez internet za pośrednictwem portalu Artinfo.pl lub złożyć zlecenie stałe u pracownika Piękna Gallery.

7.
Jacek SienickiDachy II, 1998
olej, płótno, 46 x 33 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
10 000 zł