Nadchodzące aukcje

Zgromadziliśmy 40 prac na papierze wybitnych polskich twórców takich jak: Stanisław Fijałkowski, Jerzy Nowosielski, Stefan Krygier, Ryszard Winiarski, Jan Lebenstein, Alfred Lenica, Edward Dwurnik czy Nikifor Krynicki. Prezentujemy również dzieła najlepszych artystów młodszego pokolenia m.in. Anny Szprynger, Jakuba Słomkowskiego, Marcina Jedlikowskiego czy Malwiny Nahorny.

Wystawa przedaucyjna: 22.02.2023 - 8.03.2023

Aukcja odbędzie się z udziałem publiczności.

Przyjmujemy zlecenia telefoniczne, stałe oraz proponujemy udział w aukcji za pośrednictwem portali Artinfo.pl oraz Onebid.pl

27.
SC SzymanHEART z serii Classic, 2020
laminowany sitodruk na archiwalnych gazetach życie warszawy, 75 x 55 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacja:
1 000 - 2 000 zł
1 000 zł
37.
Bogusław SzwaczBez tutułu, 1993
technika mieszana, papier, 39 x 30,5 cm sygnowany i datowany w
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacja:
2 000 - 3 000 zł ●