Nadchodzące aukcje

OFERTA PONIŻEJ
Zgromadziliśmy ponad 40 prac wybitnych polskich twórców, w tym Stanisława Fijałkowskiego, Teresy Pągowskiej, Jana Lebensteina, Tadeusza Kantora, Romana Opałki czy Mirosława Bałki. Prezentujemy również dzieła najlepszych artystów młodszego pokolenia takich jak Anna Szprynger i Jakub Słomkowski.

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Przyjmujemy zlecenia telefoniczne, stałe oraz proponujemy udział w aukcji za pośrednictwem portalu OneBid.pl oraz portalu Artinfo.pl

Opłata aukcyjna wynosi 18% przy licytacji poprzez zlecenie stałe, telefoniczne i platformę OneBid.pl, 20% w wypadku uczestnictwa w aukcji poprzez portal Artinfo.pl

Eugeniusz Markowski Sabinki Nr katalogowy: 1
olej na papierze, 36,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout),, sygnowany l.d.: E. Markowski
Cena wywoławcza:
5 500 PLN
Estymacja:
8 000 - 12000 PLN ●
5 PLN
Jerzy Tchórzewski Bez tytułu, 1960 Nr katalogowy: 2
drzeworyt, akwarela, papier, 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany p.d.: J. Tchórzewski 60
Cena wywoławcza:
1 800 PLN
Estymacja:
2 500 - 3 000 PLN ●
1 PLN
Tadeusz Dominik Pejzaż Nr katalogowy: 3
gwasz, papier, 30 x 48 cm (w świetle passe-partout), sygnowany p.d.: T. Dominik
Cena wywoławcza:
9 000 PLN
Estymacja:
12 000 - 15 000 PLN ●
Jan Tarasin Fragment, 1997 Nr katalogowy: 4
akwarela, papier, 41 x 55 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany l.d.: Jan Tarasin 97; sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Fragment / J Tarasin 97
Cena wywoławcza:
12 000 PLN
Estymacja:
20 000 - 25 000 PLN ●
18 PLN
Stanisław Fijałkowski Kompozycja Nr katalogowy: 6
inkografia, 60 x 50 cm (zadruk), inkografia wykonana w 2016 r., sygnowany, datowany i opisany u dołu: Reprodukcja obrazu Kompozycja z 1958 r. 20/20 S. Fijałkowski / Inkografia
Cena wywoławcza:
8 000 PLN
Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN ●
14 PLN
Henryk Stażewski Bez tytułu, 1975 Nr katalogowy: 7
serigrafia, 30 x 30 cm (zadruk), sygnowany, datowany i opisany u dołu: H. Stażewski 1975 33/100, ed. 33/100
Cena wywoławcza:
5 000 PLN
Estymacja:
6 000 - 9 000 PLN ●
5 PLN
Jan Lebenstein Figura osiowa, 1959 Nr katalogowy: 8
tusz, papier, 36,8 x 15 cm, sygnowany, datowany i opisany u dołu: figura osiowa Lebenstien 1959
Cena wywoławcza:
10 000 PLN
Estymacja:
15 000 - 25 000 zł PLN ●
16 PLN
Jan Lebenstein Akt z wężem, 1978 Nr katalogowy: 9
tusz, papier, 43,5 x 35 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany l.d.: Lebenstein 78
Cena wywoławcza:
15 000 PLN
Estymacja:
20 000 - 25 000 PLN ●
15 PLN
Tadeusz Kantor Renaud, 1990 Nr katalogowy: 10
akwarela, flamaster, papier, 28,7 x 20 cm (w świetle passe-partout), sygnowany, datowany i opisany: Renaud / Mme / Predal / ma mère; pieczątka i sygnatura l.d.: t. Kantor / 2.VII 90 / T. Kantor
Cena wywoławcza:
8 000 PLN
Estymacja:
10 000 - 15 000 PLN ●
16 PLN
Tytus Dzieduszycki - Sas Bez tytułu, 1968 Nr katalogowy: 11
tusz na papierze, 31,2 x 23,3 cm, sygnowany i datowany. tyt68, na odwrociu nalepka z wystawy „TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS (1934-1973). Pomiędzy Lublinem a Paryżem”.
Cena wywoławcza:
7 000 PLN
Estymacja:
8 000 - 10 000 PLN ●
7 PLN
Tamara Łempicka Kobieta z gołębiem Nr katalogowy: 12
serigrafia barwna na papierze, 42,5 x 32,5 cm, wersja olejna powstała w 1931 r. serigrafia wykonana w 1994/95 r. opisana u dołu: 152/175 TAMARA de LEMPICKA / © SPADEM ed. 152/175 praca posiada certyfikat córki artystki
Cena wywoławcza:
26 000 PLN
Estymacja:
40 000 - 50 000 PLN ●
44 PLN
Teresa Pągowska Akt w szpilkach, 1987 Nr katalogowy: 13
tusz na papierze, 40 x 28 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany l.d.: TP./1987
Cena wywoławcza:
5 000 PLN
Estymacja:
7 000 - 10 000 PLN ●
7 PLN
Anna Szprynger Bez tytułu, 2017 Nr katalogowy: 14
cienkopis, papier, 30 x 30 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: Anna Szprynger/2017
Cena wywoławcza:
2 200 PLN
Estymacja:
2 800 - 3 400 PLN ●
2 PLN
Mirosław Bałka Teka Crossroads in A., 2006 Nr katalogowy: 15
litografia na papierze, 56 x 76 cm (wymiary każdej pracy), 4 prace sygnowane i opisane u dołu każdej pracy l.d.: 69/80 i p.d.: MBałka ed. 69/80
Cena wywoławcza:
21 000 PLN
Estymacja:
30 000 – 35 000 zł PLN ●
23 PLN
Roman Opałka Opałka 1965 / 1 - ∞ Nr katalogowy: 16
druk, papier kredowy, 30 x 23,5 cm (każda z 50 prac), teka zawiera 50 sztuk numerowanych druków na papierze Novatech mat 200g, egzemplarz 83/298 strona tytułowa sygnowana i opisana: 83/298 / R Opałka
Cena wywoławcza:
25 000 PLN
Estymacja:
30 000 - 35 000 zł PLN ●
25 PLN
Jan Berdyszak Belka, 1989 Nr katalogowy: 17
technika mieszana, karton, 29,5 x 47,5  cm (kształt nieregularny), sygnowany, datowany l.d.: JAN / BER / DYSZ / AK / 19 / 89; opisany i datowany na odwrociu: Belka / 1989
Cena wywoławcza:
10 000 PLN
Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN ●
10 PLN
Malwina Nahorny Tętniące z cyklu Subtelności, 2021 Nr katalogowy: 18
akwarela na papierze hahnemühle britannia 300gsm, 93 x 65 cm, sygnowany, datowany i opisany u dołu: "Tętniące", Seria "Subtelności", akwarela na papierze, Malwina Nahorny, 2021
Cena wywoławcza:
3 000 PLN
Estymacja:
4 000 - 6 000 PLN ●
5 PLN