Nadchodzące aukcje

OFERTA PONIŻEJ
Zgromadziliśmy ponad 40 prac wybitnych polskich twórców, w tym Stanisława Fijałkowskiego, Teresy Pągowskiej, Jana Lebensteina, Tadeusza Kantora, Romana Opałki czy Mirosława Bałki. Prezentujemy również dzieła najlepszych artystów młodszego pokolenia takich jak Anna Szprynger i Jakub Słomkowski.

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Przyjmujemy zlecenia telefoniczne, stałe oraz proponujemy udział w aukcji za pośrednictwem portalu OneBid.pl oraz portalu Artinfo.pl

Opłata aukcyjna wynosi 18% przy licytacji poprzez zlecenie stałe, telefoniczne i platformę OneBid.pl, 20% w wypadku uczestnictwa w aukcji poprzez portal Artinfo.pl

1.
Eugeniusz MarkowskiSabinki
olej na papierze, 36,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout),
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Estymacja:
8 000 - 12000 zł ●
5 600 zł
2.
Jerzy TchórzewskiBez tytułu, 1960
drzeworyt, akwarela, papier, 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Estymacja:
2 500 - 3 000 zł ●
1 800 zł
3.
Tadeusz DominikPejzaż
gwasz, papier, 30 x 48 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
4.
Jan TarasinFragment, 1997
akwarela, papier, 41 x 55 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
18 000 zł
9.
Jan LebensteinAkt z wężem, 1978
tusz, papier, 43,5 x 35 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
15 000 zł
10.
Tadeusz KantorRenaud, 1990
akwarela, flamaster, papier, 28,7 x 20 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
16 000 zł
13.
Teresa PągowskaAkt w szpilkach, 1987
tusz na papierze, 40 x 28 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacja:
7 000 - 10 000 zł ●
7 500 zł
16.
Roman OpałkaOpałka 1965 / 1 - ∞
druk, papier kredowy, 30 x 23,5 cm (każda z 50 prac)
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacja:
30 000 - 35 000 zł zł ●
25 000 zł
17.
Jan BerdyszakBelka, 1989
technika mieszana, karton, 29,5 x 47,5  cm (kształt nieregularny)
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
10 000 zł