2 XI 66, 1966
Nr katalogowy: 13
ołówek, papier, 75,5 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 2 XI 66 S Fijałkowski 13c/66;
u góry: "Gdybyś chciał tylko przypomnieć sobie jak żyłeś/mając trzy lata. Pamiętam z tego okresu niektóre smaki rzeczy niejadalnych/albo zapachy mebli, osób i metali."
u dołu: "Nowoczesne metody spryskiwania drzew bardzo skutecznie niszczą/gąsienice, którymi żywią się słowiki"
pochodzenie: zakup bezpośrednio od artysty; kolekcja prywatna, Warszawa
wystawiany: Stanisław Fijałkowski. Notatnik Paryski 1965, Piękna Gallery, Warszawa, 2022
reprodukowany: Stanisław Fijałkowski. Notatnik Paryski 1965, Piękna Gallery, Warszawa, 2022, s. 175
Cena wywoławcza
30 000 zł
Estymacja
40 000 - 60 000 zł ●
50 000 zł