Rafał Patejuk
Będzie co ma być, 2020

Nr katalogowy: 23
olej, płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: PATE/JUK 2020 sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Rafał Patejuk/"Będzie co ma być"/Olej, płótno 70x90; na krośnie: RAFAŁ PATEJUK "BĘDZIE CO MA BYĆ" 2020 @akademiasztuknajpiekniejszych
Cena wywoławcza
900 zł
Estymacja
2 000 - 2 500 zł
2 200 zł

Rafał Patejuk (ur. 1996) - jest absolwentem Grafiki i Malarstwa na Wydziale Sztuki Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie. Prace artysty przesycone są ironią i dowcipem.