Tytus Dzieduszycki - Sas
Bez tytułu, 1965
Nr katalogowy: 23
asamblaż, 97,5 x 48 x 8 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: Tytus 65; 2 nalepki z wystawy w Muzeum Lubelskim w Lublinie
wystawiany: „Tytus Dzieduszycki-Sas (1934-1973). Pomiędzy Lublinem a Paryżem”. Muzeum Lubelskie w Lublinie, 16.03.2012-6.05.2012; Tytus Dzieduszycki-Sas. Malarstwo materii, Piękna Gallery w Warszawie, marzec-kwiecień 2018
reprodukowany: P. Majewski, Tytus Dzieduszycki-Sas 1934-1973, Lublin 2012, s. 115.
Cena wywoławcza
30 000 zł
Estymacja
40 000 - 60 000 zł