Bez tytułu - Stefan Krygier - 1977

Stefan Krygier
Bez tytułu, 1977

Nr katalogowy: 12
olej na płótnie 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: S. Krygier 77
Reprodukowany: The Pseudogroups of Stefan Krygier [katalog wystawy indywidualnej] w galerii Green Point Projects, Nowy Jork, Warszawa, 2018, s. 62.
Estymacja
20.000 - 30.000 PLN
24 000 PLN