Leon Tarasewicz
Bez tytułu, 2019
Nr katalogowy: 3
akryl, płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: L. Tarasewicz 2019/Acrylic on canvas/50X50
Cena wywoławcza
38 000 zł
Estymacja
40 000 - 50 000 zł ●
46 000 zł