Władysław Hasior
Casanova, 1987
Nr katalogowy: 24
asamblaż, drewno, tworzywo sztuczne, 40 cm, śr. 13 cm
sygnowany, datowany i opisany na spodzie podstawy: '"Casanowa"/Hasior W./Andrzejowi I z serdecznością HW 1987'
wystawiany: Hasior: Magiczny Świat, 25.04 - 30.05.2013, Galeria Miejskiego Domu Kultury, Mińsk Mazowiecki; Hasior 30 lat galerii BWA Gorzów Wielkopolski, 2015
reprodukowany: Hasior: Magiczny Świat, Galeria Miejska Dom Kultury, Mińsk Mazowiecki, 2013; Hasior 30 lat galerii, Miejski Ośrodek Sztuki, Gorzów Wielkopolski, 2015, s. 47.
Cena wywoławcza
10 000 zł
Estymacja
13 000 - 18 000 zł ●