Aukcja Dzieł Sztuki ONLINE

Czerwona krowa - Zbigniew Gorlak - 2011

Zbigniew Gorlak
Czerwona krowa, 2011

Nr katalogowy: 3
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Zbigniew Gorlak / „Czerwona krowa” / akryl na płótnie / 100 x 100 / 2011 rok / Gorlak; CZERWONA KROWA / RED CAW / 100 X 100 / 2011 / GORLAK
Cena wywoławcza
8 000 zł
Estymacja
12 000 - 15 000 zł

Absolwent PWSSP w Gdańsku. Dyplom uzyskał w 1979 r. w Pracowni Malarstwa prof. Władysława Jackiewicza. Od 2002 prodziekan Wydziału Malarstwa i Grafiki na macierzystej uczelni. Brał udział z licznych wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i zagranicą. W 2003 roku jego obraz „Wilczyca” zdobył główną nagrodę pisma Art&Business za „Najlepszy Obraz Roku 2002”.