SC Szyman
Forma nr 3, 2018

Nr katalogowy: 16
akryl, deska, 134 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: FORMA NR 3/SC SZYMAN/2018/ SCSzyman
wystawiany: "SC Szyman. Forma" w: Galeria Punk, Gdynia, 2018; Galeria O29, Warszawa, 2019; Galeria Zacnie, Poznań, 2019; Freedom Gallery, Szczecin, 2019
Cena wywoławcza
4 000 zł
Estymacja
7 000 - 9 000 zł
4 400 zł

SC SZYMAN a.k.a. SZ Pan - artysta, grafik, streetart'owiec, związany z warszawską sceną urban art; twórca plakatów, szablonów, wlepek oraz obiektów wiernie imitujących wrażenie perspektywicznej głębi w dwuwymiarowych instalacjach; współzałożyciel Pracowni N22, w której rozwija warsztat sitodrukowy; kurator cyklu artystycznego Full Moon Party – imprezy artystycznej promującej nurt urban art, której wynikiem jest powiększająca się kolekcja wielkoformatowych obrazów polskich artystów streetart’owych. Wybrane wystawy / projekty: This is Scandalist / wystawa autorska; TuBaza / kurator Traffic Design / Gdynia 2014 Centry Point / mural / festiwal Traffic Design / Gdynia 2014 PAPER WALLS VOL.1 / wystawa zbiorowa / Galeria A18 / Warszawa 2014 To jest Sz PAN / wystawa autorska / Pies czy Suka / Warszawa 2016