Gagrwmnn, reprodukcja obrazu z 1971 roku
Nr katalogowy: 12
inkografia, 77 x 62 cm
ed. 12/12 sygnowany, datowany i opisany u dołu: Reproukcja obrazu „Gagrwmnn” 12/12 S. Fijałkowski/inkografia
obraz olejny wystawiany był:
Muzeum w Chełmie Lubelskim
Łódź, Atlas Sztuki, 2010
Hamburg, Galeria Hening, 1974
Sztokholm, Galeria Prisma, 1974
Warszawa, Galeria Kordegarda, 1973
Wenecja, 36 Biennale, 1972
Cena wywoławcza
12 000 zł
Estymacja
14 000 - 16 000 zł ●
12 000 zł