Golfista - Grzegorz Śmigielski - 2017

Grzegorz Śmigielski
Golfista, 2017

Nr katalogowy: 18
akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: ŚMIGIELSKI na odwrociu: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI / „GOLFISTA'” / X 2017 / G. Śmigielski
Estymacja
5.000 - 7.000 zł
4 000 zł

Malarz i rysownik. Studiował w PWSSP w Poznaniu na Wydziale Grafiki i w warszawskiej ASP na Wydziale Malarstwa w pracowniach profesorów Jacka Sienickiego, Ludwika Maciąga i Haliny Chrostowskiej. Dyplom uzyskał w 1986 roku. Pracował jako asystent w pracowni rysunku adiunkta Huberta Borysa na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie.