Dorota Grynczel
Kompozycja 16, 1994
Nr katalogowy: 27
olej, płótno, 46 x 34 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: olej./D. GRYNCZEL/”Kompozycja 16/94”
pochodzenie: rodzina artystki
Cena wywoławcza
8 000 zł
Estymacja
10 000 - 15 000 zł ●
12 000 zł