Janusz Rafał Głowacki
Kosmiczne cukiereczki, 2020
Nr katalogowy: 17
gwasz, tektura, 29 x 20 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. R. GŁOWACKI'/KOSMICZNE/CUKIERECZKI/'2020'
Cena wywoławcza
2 000 zł
Estymacja
3 000 - 5 000 zł
2 800 zł