Luce, Luce, Una Voce – Poemat konkretny
Nr katalogowy: 10
inkografia, 95 x 67,5 cm (w świetle passe-partout)
ed. 17/20 sygnowana, datowana i opisana u dołu: Reprodukcja „Luce, Luce, Una Voce – Poemat konkretny” 17/20 S. Fijałkowski/inkografia
Cena wywoławcza
10 000 zł
Estymacja
15 000 - 20 000 zł ●
14 000 zł