Macierzyństwo - tęsknota, 1956
Nr katalogowy: 7
olej, płyta, 60 x 50 cm
sygnowany l.d.: S. Fijałkowski 56, na odwrociu nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Łodzi
pochodzenie: zakup bezpośrednio od artysty; kolekcja prywatna, Warszawa
wystawiany: wystawy indywidualne: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych w Łodzi, 1957; Muzeum Narodowe w Poznaniu, 2003; Zachęta Narodowa Galeria Sztuki w Warszawie, 2003
Estymacja
50 000 - 60 000 zł
65 000 zł