Henryk Cześnik
Piramidy z Julinka, 2021

Nr katalogowy: 33
technika mieszana, papier, 67,5 x 96 cm
sygnowany i datowany p.d.: H. Cześnik 21.; opisany u góry PIRAMIDY Z JULINKA x 4
pochodzenie: kolekcja prywatna, Lubin
Cena wywoławcza
9 500 zł
Estymacja
10 000 - 14 000 zł ●
10 000 zł