AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2022

Marek Oberländer
Postać, 1960

Nr katalogowy: 20
akwarela, pióro, tusz, papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany u dołu w polu kompozycji: M. OBERLANDER. 1960.; na odwrociu: autorski opis pracy z sygnaturą oraz nazwą wystawy; nalepka DESA FOREIGN TRADE ENTERPRISE z opisem pracy
pochodzenie: kolekcja prywatna, Szwecja; Desa Foreign Trade Enterprise, Warszawa
wystawiany: Polskie Dzieło Plastyczne w XV lecie PRL, Warszawa, 1961
Cena wywoławcza
9 000 zł
Estymacja
15 000 - 20 000 zł ●
11 000 zł