Kamila Kraus
Promień, 2018
Nr katalogowy: 32
akryl, płótno, 90 x 90
sygnowany p.d.: Kamila Kraus sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: KAMILA / KRAUS / 'RAY' / 'PROMIEŃ / 2018 / Kamila Kraus
Cena wywoławcza
7 000 zł
Estymacja
12 000 - 15 000 zł ●
9 000 zł