AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2022

Janusz Rafał Głowacki
Typologizacja zjawiska malarskiego, 2021

Nr katalogowy: 38
olej, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: JANUSZ RAFAŁ GŁOWACKI/”TYPOLOGIZACJA ZJAWISKA MALARSKIEGO”/NR I
Cena wywoławcza
10 000 zł
Estymacja
15 000 - 18 000 zł ●
14 000 zł

Profesor nadzwyczajny w częstochowskiej akademii im. Jana Długosza. Prowadzi Pracownię dyplomową Malarską. W latach 1978 - 81 studiował Architekturę Wnętrz w krakowskiej ASP. Od 1981 do 1985r. studiował Grafikę Warsztatową na tej uczelni. Dyplom obronił w pracowni prof. Andrzeja Pietscha. Zorganizował 30 wystaw indywidualnych i brał udział w 150 wystawach zbiorowych. Uczestniczył w wielu konkursach krajowych i międzynarodowych.