Janusz Rafał Głowacki
Typologizacja zjawiska malarskiego, 2021
Nr katalogowy: 38
olej, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: JANUSZ RAFAŁ GŁOWACKI/”TYPOLOGIZACJA ZJAWISKA MALARSKIEGO”/NR I
Cena wywoławcza
10 000 zł
Estymacja
15 000 - 18 000 zł ●
14 000 zł